Mayasol

Web Sitemize Hoş Geldiniz
Mayasol ® firması olarak 2016 yılından itibaren solucan ve solucan gübresi sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Merkez ofisimiz ve üretim çiftliğimiz Taşucu / MERSİN’ de kurulmuştur.

Son Blog Yazılarımız

BİZE ULAŞIN

Solucan gübresi ile ilgili bilgi sahibi olmak, alış-verişte bulunmak, ayrıntılı bilgi almak
ve firmamız ile ilgili her türlü konuda iletişim kurmak için lütfen arayın;

+90 542 589 50 29

+90 541 969 99 95

Mayasol Organik Solucan Gübresi | Hakkımızda
Mayasol Organik Gübre firması olarak 2016 yılından itibaren solucan ve solucan gübresi sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
mayasol,organik gübre
5963
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5963,mkd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,medyador-ver-1.9, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Biz Kimiz?

Mayasol ® firması olarak 2016 yılından itibaren solucan ve solucan gübresi sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Merkez ofisimiz ve üretim çiftliğimiz Taşucu / MERSİN’ de kurulmuştur.

 

Uzun yıllardır Avrupa, Amerika ve İsrail olmak üzere kullanılan solucan gübresi ülkemizde ki faaliyet alanlarının genişletilmesi, kullanımının yaygınlaşması firmamızın en temel hedefidir. Ülke tarımında kimyasal kullanımının önüne geçerek, herkesin gönül rahatlığıyla tüketebileceği ürünler elde edebilmesini sağlamaktır.

Yerli sermaye ile kurmuş olduğumuz üretim tesisimizde kırmızı kaliforniya solucanı ile üretim faaliyetlerimiz her geçen gün büyümektedir. Büyükbaş, küçükbaş hayvan gübresi, bitkisel atıklar, evsel atıkların fermantasyonu sonucu oluşan solucan mamamız ile en doğal gübre üretimini sizlere sunma fırsatı buluyoruz.
Geçmişin tecrübesi ile günümüzün ulusal ve uluslararası bilimsel faaliyetlerini yakından takip ederek çözüm odaklı çalışıyoruz. Güler yüzlü, güven odaklı, yenilikçi, çağın gereklerine ayak uyduran firmamızda çalışmalarımızı sizlerle yürütmekten mutluluk duyarız.